Fundacja Sinfonia Varsovia

Fundacja Sinfonia Varsovia wspiera i współorganizuje artystyczne przedsięwzięcia Orkiestry Sinfonia Varsovia. Pomaga i dostrzega młode talenty, promuje muzykę polską.

OVERVIEW

The web site fundacjasinfoniavarsovia.org presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have examined seventeen pages inside the website fundacjasinfoniavarsovia.org and found twenty-one websites interfacing with fundacjasinfoniavarsovia.org. There is one contacts and locations for fundacjasinfoniavarsovia.org to help you communicate with them. The web site fundacjasinfoniavarsovia.org has been online for five hundred and forty-three weeks, twenty-seven days, sixteen hours, and fifty-four minutes.
Addresses
Online Since
Feb 2014

FUNDACJASINFONIAVARSOVIA.ORG TRAFFIC

The web site fundacjasinfoniavarsovia.org is seeing diverging quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacjasinfoniavarsovia.org

Traffic ranking (by month) for fundacjasinfoniavarsovia.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjasinfoniavarsovia.org

FUNDACJASINFONIAVARSOVIA.ORG HISTORY

The web site fundacjasinfoniavarsovia.org was first recorded on February 05, 2014. It is now five hundred and forty-three weeks, twenty-seven days, sixteen hours, and fifty-four minutes old.
REGISTERED
February

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

Sinfonia Varsovia

WHAT DOES FUNDACJASINFONIAVARSOVIA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjasinfoniavarsovia.org Mobile Screenshot of fundacjasinfoniavarsovia.org Tablet Screenshot of fundacjasinfoniavarsovia.org

Privacy Protection Service INC dba PrivacyProtect.org

Domain Admin

C/O ID#10760, PO Box 16

Nobby Beach, Queensland, QLD 4218

AU

FUNDACJASINFONIAVARSOVIA.ORG SERVER

Our parsers diagnosed that a lone page on fundacjasinfoniavarsovia.org took six hundred and sixteen milliseconds to download. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
78.46.45.201

NAME SERVERS

ns8.linuxpl.com
dns8.linuxpl.com

We revealed that this domain is employing the Apache operating system.

Fundacja Sinfonia Varsovia

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site has the following on the homepage, "Wspiera i współorganizuje artystyczne przedsięwzięcia Orkiestry Sinfonia Varsovia." We noticed that the web page also said " Pomaga i dostrzega młode talenty, promuje muzykę polską." It also said " W zakładce Stypendium do pobrania Regulamin oraz Wniosek o przyznanie stypendium Wszelkie pytania prosimy kierować fundacjasinfoniavarsovia. Franciszka Wybrańczyka edycja 2017 WYNIKI. Tel fax 48 22 824 09 40."

ANALYZE SIMILAR WEB SITES

Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II

O Puchar Ministra Rozwoju i Finansów. Lub zamiast 1 wpisz nr Podopiecznego. A jednak nie cały umieram. To, co we mnie niezniszczalne. Do XVII Mistrzostw Polski Skarbowców o Puchar Ministra Rozwoju i Finansów. Wisła 25 26 maja 2018r.

Fundacja SMK Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Działaj Lokalnie; Konkurs - Lokalne Inicjatywy; Partnerstwo Napędzani Wisłą; 100 lat Niepodległej. Porady prawne; NGO a samorząd; współpraca w samorządzie; obywatel a samorząd; projekty. II GMINNY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH. Zgłoszenia do Civic Up! 3 powody dlaczego każdy chce go mieć.

Chór Polskiego Radia Fundacja Sonoris

Everyone in Kronos was so inspired by your performance. Maybe thrilled is a more accurate description. The sound that emanates from your singers is unparalleled in my experience. David Harrington, the member of Kronos Quartet.

Rzecznik Praw Kursanta - Fundacja Odpowiedzialne Szkoły Jazdy

OSK - Wybór na całe życie. Za co płacisz instruktorowi? Przecież ja dopiero się uczę? Arkusz przebiegu szkolenia praktycznego kat. Masz prawo do dobrego szkolenia. Jeśli masz pytania lub wątpliwości co do tego czy Twoje szkolenie przebiega zgodnie z prawem. Zadzwoń na infolinię ekspercką lub napisz do Rzecznika. Zielony listek spadł z drzewa? Z ogromna satysfakcją informujemy, że.

FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT - adopcja psów i kotów

Odeszły od nas za tęczowy most. Dotacje przez DotPay i PayPal. Koń Syjon zbiera na PILNĄ operację. Poszukujemy zmotywowanych osób chcących aktywnie pomagać zwierzętom. Posiadamy gotowy plakat do wydruku.